O CENTRUM

Witamy w centrum ortodoncji i implantologii VITADENT!

Wchodząc na stronę VITADENT zastanawiasz się, czy znajdziesz tu odpowiedź na pytanie, jaki gabinet stomatologiczną wybrać. Komu zaufać? Zwłaszcza że każdy gabinet obiecuje Ci piękny uśmiech posługując się niemal identycznymi słowami. Wybierz gabinet, który będziesz odwiedzać z uśmiechem.

 

DLACZEGO VITADENT

  • KORZYSTNE FINANSOWANIE…. Do Twojej dyspozycji oddajemy dogodny system finansowania zabiegów oparty o model ratalny-Mediraty.
  • 100% ZADOWOLENIA…. Kompleksowa opieka.Otwarte i przyjazne podejście do pacjenta. Miła atmosfera. Eliminacja stresu.
  • GABINET PRZYJAZNY DZIECIOM….. Stwarzamy małym pacjentom takie warunki, że nie tylko z chęcią zaczynają chodzić do dentysty, ale również świadomie dbać o swoje zęby. Dzieci objęte są kompleksowym leczeniem stomatologiczno-chirurgiczno-ortodontycznym.
  • GWARANCJA SPRZĘTU I MATERIAŁÓW Nie interesują nas półśrodki. Zawsze wybieramy to, co dla Ciebie najlepsze. Technologie i materiały o najwyższej jakości.

 

O NAS

Estetyka, kompetencja, wysoki standard usług oraz przyjemna atmosfera, to główne cele naszej działalności. Łączymy pasję personelu z nowoczesnymi metodami leczenia oraz ustawicznym kształceniem.

Państwa zaufanie i zadowolenie z efektów wspólnej pracy sprawi nam największą satysfakcję.

VITADENT to nowocześnie wyposażony niepubliczny zakład opieki zdrowotnej świadczący prywatne usługi stomatologiczne zlokalizowany w Szczecinie na ulicy Modrej. Wolne miejsce parkingowe można znaleźć tuż przy gabinecie.

Vitadent działa od 2002 roku.Jesteśmy do dyspozycji Państwa przez 10 godzin dziennie również w soboty, niedziele i święta. Pacjenci spoza Szczecina,Polski umawiani są w sposób ciągły, tak aby zabiegi mogły odbyć się w dogodnych terminach dla pacjenta.

W naszych gabinetach skupiamy się na zapewnieniu Pacjentowi wyjątkowej opieki stomatologicznej, dbamy o Państwa zęby w sposób kompleksowy . Polega ona na profilaktyce, leczeniu i zaawansowanych metodach w stomatologii.

Nasz personel to zgrany zespół lekarzy posiadających umiejętności potwierdzone certyfikatami zdobywanymi systematycznie w ramach ciągłego dokształcania.

Oferujemy zabiegi stomatologii estetycznej Wykonujemy licówki porcelanowe. Przeprowadzamy jednowizytowe leczenia kanałowe zębów.Leczenie kanałowe przeprowadzamy zawsze w znieczuleniu i w razie potrzeby przy użyciu mikroskopu. Prowadzimy wieloetapowe leczenie ortodontyczne. Brakujące zęby uzupełniamy protetycznie oraz implantami. Nasze korony są nie tylko trwale ale i estetyczne.

Poprzez naszą wiedzę oraz osiągnięcia w stomatologii estetycznej i implantologii, jesteśmy w stanie uzyskać efekty leczenia, które w pełni zadowalają naszych pacjentów.

Posiadamy nowoczesny sprzęt umożliwiający diagnostykę i zabiegi zgodnie z procedurami nowoczesnej stomatologii. Do najczęstszych zabiegów jakie wykonujemy w naszych gabinetach należą rekonstrukcje z zastosowaniem estetycznych pełnoceramicznych koron, Implantacje często poprzedzone zabiegami regeneracji kości. Ponadto specjalizujemy się z usuwaniu zatrzymanych zębów mądrości wykorzystując technikę chirurgiczą – piezosurgery. Precyzję i bezpieczeństwo zabiegów chirurgicznych zapewnia też fizjopdyspenser, nieoceniony w implantologii. Do dyspozycji lekarzy przy wyborze metody opracowywania ubytków, po wnikliwej diagnostyce radiologicznej mamy obok konwencjonalnych metod piaskarkę abrazyjną.

Już dziś umów się na konsultację , by wreszcie cieszyć się zdrowym pięknym uśmiechem przez długie lata.

Kierownik placówki – Joanna Zatylna

Stomatolog współcześnie nie zajmuje się tylko leczeniem zębów. W dzisiejszych czasach to standard, absolutne minimum usług świadczonych w gabinetach stomatologicznych. Nasza praca opiera się na zaufaniu, zrozumieniu potrzeb Pacjenta, a dalej – spełnianiu jego oczekiwań, nawet jeśli nie są one do końca sprecyzowane. Chcemy, aby nasi Pacjenci byli uśmiechnięci i pewni siebie tak w relacjach zawodowych jak towarzyskich. Piękny uśmiech naprawdę potrafi zmienić wszystko!

JOANNA ZATYLNA ukończyła studia medyczne w 1998 roku w Szczecinie. Zajmuje się implantologią, ortodoncją, protetyką. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę ze wszystkich działów stomatologii, by w komplementarny sposób przedstawiać Pacjentowi rozwiązania pozwalające na poprawę stanu uzębienia, co ma duży wpływ na jego późniejszy komfort psychiczny i fizyczny. Oprócz fachowej wiedzy i umiejętności praktycznych, wyróżnia się zmysłem estetyki, a dzięki współpracy z renomowanymi laboratoriami techniki dentystycznej, zaangażowaniu i dbałości o szczegóły jej prace wykonane są na najwyższym poziomie.

Regularnie uczestniczy w sympozjach i szkoleniach poznając najnowocześniejsze osiągnięcia i technologie stosowane we współczesnej stomatologii. Jednocześnie kontynuuje kształcenie podyplomowe z zakresu implantologii oraz ortodoncji stomatologicznej. Zawodowo interesuje się implantologią, protetyką, ortodoncją.

Prywatnie jest mężatką i matką dwójki dzieci. Prowadzi aktywny tryb życia, a wśród jej zainteresowań pozazawodowych znajdują się: siatkówka, pływanie i podróże.

Jest osobą odpowiedzialną, ambitną i cierpliwą. Do wszystkich zadań podchodzi z uwagą i konsekwentnie je realizuje.

CERTYFIKATY

Specjalista – lek. dent. Rodziński

LEK. DENT. PIOTR RODZIŃSKI – Urodzony w Rzeszowie. Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2014), obecnie – w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Do jego prywatnych zainteresowań należą wszelkie majsterkowanie i AirSoft.